• image

Pronájem úsporných TESLA LED žárovek od RWE

  • Energetická skupina RWE propojuje dodávky elektřiny s novou službou. Jako první na trhu nabízí domácnostem pronájem úsporných LED žárovek, které významně snižují spotřebu elektřiny na svícení. Novinka umožňuje vyměnit žárovky v celé domácnosti bez jediné investované koruny a snížit tak okamžitě spotřebu a výdaje za elektřinu v celé domácnosti až o tisíce korun ročně.

    Svícení v domácnostech je oblast s velkým potenciálem pro snižování spotřeby elektřiny. S LED žárovkami lze snížit spotřebu o 80 % oproti klasickým žárovkám a o 50 % oproti úsporkám. LED žárovky jsou sice na trhu už několik let, do českých bytů a domů se prosazují zatím pomalu. Kromě neznalosti výhod jsou hlavním důvodem jejich poměrně vysoké ceny. Vyměnit žárovky v celém domě představuje jednorázovou investici v řádu tisíců korun.

    Součástí služby je i tzv. nekonečná záruka, která platí po celou dobu pronájmu. Pokud některá z dodaných LEDek náhodou přestane svítit, nebo bude mít jinou vadu, může ji zákazník kdykoliv vyměnit za novou. Bude mít také možnost kdykoliv žárovku odkoupit za zůstatkovou cenu.

    Pro svou novou službu si RWE vybrala jako dodavatele českého výrobce Tesla Lighting. Energetická skupina bude LED žárovky vydávat v rámci své celorepublikové sítě kontaktních míst.

    Zobrazit celou tiskovou zprávu na webu RWE.cz » Spočítat úsporu s LED žárovkami na SviťteChytře.cz »
  • TESLA LED typy žárovek