O nás

Jsme jedním z hlavních výrobců LED osvětlení

 • O TESLA lighting

  TESLA lighting je česká značka a česká firma známá po celém světě jako přední dodavatel světelných zdrojů a osvětlení pro všechny segmenty rodinného i profesního života. TESLA lighting maximálně pracuje na inovacích a kvalitě – všechna naše světla prochází sérií měření ve vlastních laboratořích, aby se k vám, našim zákazníkům, dostalo jen světlo té nejvyšší kvality.

 • LED sortiment

  Sortiment TESLA Lighting zahrnuje klasické LED zdroje do domácností a pro profesionální použití, zejména pak žárovky, trubice, podhledová i stropní svítidla, reflektorové i průmyslové LED zdroje včetně High bay, svítidla pro veřejné osvětlení, zemní i podlahová svítidla, triproof svítidla s vyšší úrovní ochrany krytí.

 • LED Crystal 360°

  Naprosto unikátní technologii LED Crystal 360° představila společnost na trhu koncem roku 2013. za tuto novou technologii získala společnost ocenění od české stavební akademie – zlatá cena za výrobek – technologie roku 2013 a ocenění Grand Prix od odborné poroty veletrhu For office 2014.

 • Nadčasovost a efektivita jsou synonymem společnosti TESLA lighting, proto vyrábíme pouze nejmodernější LED osvětlení s ohledem na udržitelnost, šetrnost, dlouhodobost a příznivé ceny pro naše zákazníky.  

 • Operačního programu Podnikání a inovace (OPII)

 • Společnosti TESLA LIGHTING s.r.o. byla poskytnuta rozhodnutím Ministerstva průmyslu a obchodu ČR dotace z prostředků strukturálních fondů ES v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPII) na spolufinancování projektu „Inovace výroby ve společnosti TESLA LIGHTING s.r.o.“, číslo projektu (MSC2007) CZ.1.03/4.1.00/14.02406, realizace projektu v roce 2014.

Produkce TESLA lighting

  • Kvalita

   Výrobky splňují náročné parametry pro získání všech potřebných certifikací a povolení k prodeji na trzích jak České republiky, tak i v zahraničí.

  • Zkušenost

   Čerpáme z bohaté historie a téměř sta let praxe a zkušeností. Jsme tak vždy o několik světelných let napřed.

  • Profesionalita

   Kromě žárovek pro koncové zákazníky vyrábíme reflektory, nevýbušná svítidla, veřejná osvětlení a další produkty do profi segmentu.

  • Rozmanitost

   Kreativní přístup k inovování sortimentu světelných zdrojů nejrůznějších tvaru se standardními typy patic vás přesvědčí svou funkčností, životností a rozmanitostí.

  • Ekologie

   Světla TESLA LED jsou jedněmi ze světově jedinečných, skutečně ekologicky šetrných výrobků. Potřebují jen zlomek energie klasických žárovek či halogenů, halogenidových výbojek nebo zářivek a jsou 100% recyklovatelné.

  • Úspora s LED

   Toto osvětlení nejen že sníží vaši uhlíkovou stopu, ale snížením nákladů na údržbu a odlehčením vaší elektrické síti vrátí peníze do vašeho rozpočtu. Vyzkoušejte naše kalkulačky a zjistěte své možné úspory energie.

Dodáváme systémy pro inteligentní řízení domácností

Společnost TESLA lighting se také zabývá návrhy, dodávkami, instalací a podporou inteligentního řízení procesů pro průmyslové a domácí použití, zejména při řízení osvětlení. Kontaktujte nás pro více informací »