LED oborová řešení

 • LED oborová řešení - kanceláře

 • Kanceláře, firmy

  Při výběru vhodného osvětlení do kanceláře je třeba vzít v úvahu hygienické normy a také atmosféru, kterou chceme v pracovním prostoru navodit. Teplota barvy světla by měla být denní bílá, která stimuluje pozornost a potlačuje únavu, a světlo by mělo mít vysoký stupeň indexu věrnosti podání barev. Z důvodu dlouhodobého provozu je také nutné, aby spotřeba elektrické energie byla co nejnižší. Tesla LED osvětlení pro kanceláře a firmy splňuje všechny tyto požadavky, navíc nijak nebliká a ihned svítí na plný výkon.

  Související produktové řady:
  LED trubice LED panely Prachotěsná svítidla TRI-PROOF svítidla Panely DYNAMIC a RGB Příslušenství k LED panelům

 • LED oborové řešení - hotely

 • Hotely a restaurace

  Osvětlení interiéru hotelů a restaurací vytváří jedinečnou atmosféru a prostředí pro zákazníky, proto je velmi důležité, aby se cítili pohodlně. Dostatečné osvětlení interiéru zajišťuje komfort pro zákazníky i zaměstnance. S Tesla LED osvětlením lze dosáhnout zajímavých řešení pro interiéry, které mají vysoké nároky na design osvětlení. Zároveň lze také dosáhnout významných úspor ve spotřebě elektrické energie.

  Související produktové řady:
  LED Crystal Retro LED bodové osvětlení

 • LED oborová řešení - obchody

 • Obchody, supermarkety a obchodní centra

  Tesla LED osvětlení je vhodné pro využití v obchodech pro osvětlení potravin, jelikož nevyzařuje IR (infračervené záření). Za využití kombinace LED zdrojů lze osvětlit veškeré prostory obchodů, supermarketů a obchodních center – od kompletního plošného osvětlení prostoru až po bodového osvětlení potravin, regálů a elegantního nasvícení sortimentu.

  Související produktové řady:
  LED HighBay LED podhledová výklopná svítidla Lištová LED svítidla LED bodové osvětlení

 • LED osvětlení galerie a muzea

 • Umění a kultura (galerie, muzea)

  V galeriích a muzeích je potřeba dbát především na vysokou věrnost podání barev při osvětlení prostor a také na přesné a citlivé osvětlení vystavovaných objektů. S Tesla LED osvětlením lze dosáhnout přirozeného denního osvětlení prostoru, ale také přesného bodového osvětlení jednotlivých exponátů. Ideálního efektu lze dosáhnout se směrovatelnými Tesla LED svítidly. LED produkty nevyzařují UV a tedy nepřitahují hmyz a nepoškozují malby a textilie.

  Související produktové řady:
  LED podhledová výklopná svítidla Podhledová LED svítidla

 • LED osvětlení interiéru a exteriéru

 • Architektura

  Pro dekorativní osvětlení interiéru i exteriéru či osvětlení historických objektů lze využít LED svítidla, která mají masivní konstrukcí a jsou vyráběna také ve vodotěsné variantě pro náročné exteriérové instalace. Výhodou řešení je moderní design těchto svítidel, jejich odolnost, vysoká úspora spotřeby elektrické energie a dlouhá životnost LED zdrojů.

  Související produktové řady:
  LED podlahová svítidla LED reflektory

 • LED oborová řešení - veřejné osvětlení

 • Veřejné osvětlení

  LED veřejné osvětlení Tesla slouží jako náhrada veřejného osvětlení (osvětlení parků, chodníků, přechodů a veřejných komunikací). Tesla LED svítidla veřejného osvětlení mají moderní design s funkční konstrukcí pro jejich snadnou údržbu. Výhodou těchto svítidel je jednoduchá instalace a dlouhá životnost.

  Související produktové řady:
  LED veřejné osvětlení

 • LED osvětlení obytných prostor

 • Obytné prostory (domácnosti)

  Osvětlení obytných prostor by mělo vytvářet příjemní prostředí, ve kterém se cítíme pohodlně. V obytných prostorech se většinou využívá centrální osvětlení místnosti, ale zároveň je potřeba myslet na individuální směrovatelné osvětlení jednotlivých pracovních míst. S Tesla LED produkty lze dosáhnout ideálního osvětlení kompletní domácnosti.

  Související produktové řady:
  LED panely LED žárovky Stropní LED svítidla Podhledová LED svítidla