Otevření nové fotometrické laboratoře – březen 2015

TESLA Lighting oznamuje otevření nové fotometrické laboratoře v březnu 2015 v České republice. Tato investice je velice důležitá pro rozšíření výzkumu a vývoje nových produktů v oblasti světelných zdrojů a svítidel. Součástí vybavení bude integrační koule pro přesné měření vlnového spektra a světelného výkonu stejně tak i goniofotometr sloužící pro změření fotometrických křivek světelných zdrojů. Výstupy jsou dále používány pro simulaci osvětlení v různých prostorech, což je velice důležité pro splnění světelných nároků daných různými legislativními požadavky.

Tato investice dále posouvá TESLA Lighting v jejím úsilí dodávat na trh vysoce kvalitní LED produkty a nové technologické zázemí upevňuje její pozici mezi špičkovými značkami.

Pro více informací prosím kontaktujte náš tým na adrese sales@tesla-lighting.cz.

OPPI

Investice byla spolufinancována v rámci programu OPPI.

O TESLA Lighting

TESLA Lighting je historický výrobce světelných zdrojů, jehož kořeny sahají až do roku 1932. Od roku 2012 nabízí výrobky na bázi LED světelných zdrojů, které se vyvíjejí ve vlastních laboratořích s důrazem na inovace, čehož je příkladem cenami oceněná Crystal technologie. Sortiment TESLA Lighting obsahuje klasické LED zdroje do domácnosti a pro profesionální použití.