Kariéra

  • Český distributor ISC Communication Czech, a.s. hledá vhodné kandidáty na následující pozice:

    Obchodní zástupce LED

    Pozice u ISC Communication Czech, a.s.

    Náplň práce:

    • Vyhledávání nových zákazníků za účelem projektového prodeje LED žárovek Tesla
    • Příprava nabídek a prezentací
    • Návštěvy u potenciálních zákazníků za účelem uzavření nového obchodu
    • Vyjednávání podmínek smluv a uzavírání obchodů
    • Příprava a realizace projektových akcí, dodávky zboží zákazníkům
    • Udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů se zákazníky
    • Působnost po celé ČR

    Požadujeme:

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • ŘP sk. B
    • Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, internet, e-mail)
    • Zkušenosti z prodeje, ideálně v oboru osvětlení
    • Ochotu a schopnost učit se nové technologie, služby a produkty
    • Samostatnou práci a zodpovědnost za ni
    • Výborné vyjednávací a komunikační schopnosti, prezentační dovednosti
    • Schopnost reagovat na námitky zákazníků a přesvědčit je o výhodách spolupráce
    • Proaktivní přístup

    Nabízíme:

    • Práci na dobu neurčitou
    • Zázemí úspěšné společnosti
    • Možnost spolupráce na ŽL nebo na HPP
    • Finanční ohodnocení: v závislosti na dosahovaných výsledcích 20-50tis. (%podíl na zisku, horní hranice není omezena)
    • Pravidelná odborná školení
    • Mobilní telefon, notebook

    V případě zájmu vyplňte formulář v pravé části stránky a zašlete nám, prosím, svůj životopis. Akceptujeme soubory PDF, DOC a DOCX do maximální velikosti 5 MB. Kontaktovat nás můžete také na e-mailu zapletal@isccz.eu

    Těšíme se na vaše reakce!

  • Zašlete nám svůj životopis

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš e-mail (vyžadováno)

    Váš telefon (vyžadováno)

    Zpráva

    Váš životopis (PDF, DOC, DOCX)